Login | Buy | Sell  

Selling Leads: Nike infračervené Air Max 90


The seller is currently Offline
Nike infračervené Air Max 90
Page Views: 3350
Date Added: 12/11/11
Last Updated: 12/11/11
Expiry Date: 12/08/21

Nike infračervené Air Max 90
Page Views: 3350
Date Added: 12/11/11
Last Updated: 12/11/11
Expiry Date: 12/08/21
 
Product/Service Details
pre viac information.click stránky http://www.picknice.com http://emsyou.blogspot.com http://www.facebook.com/media/albums/?id=100000026070642 po pár topánky zdá zasiahnutých domov s miestne publikum ako Nike Air Max 90 infračervené žiarenie, sivá, čierna a biela. Napriek polořadovce-pravidelný re-release program (je to Európy ekvivalent chrumkavé biela na bielej Air Force 1?) zasiahne len fever pitch každý a zakaždým, že OK, faux-suede a nylon OK sa znova objaví. Boli sme docela prekvapený, vidieť ho v showroome opäť untampered s - sme predpokladali, že dajú modifikovať ako 2008 je prémia sprievod Air Max v zodpovedajúcej farby, ale nie - tu to je pripravený pre ďalší pokles. Air Max 90 sa zdalo byť obdarený niektoré krásne nalíčenie na jeho uvoľnenie - smrek vápna na UMC tip, laserové modrej, a žien colourways hodnote chromý, ako fluorescenčné ružové a krištáľovo modrého boli skvelé - ale toto bol jeden, prináša to najlepšie v priekopníckej design. Môže to byť aj Nike definitívne colourway.

Nikto to takhle viac. Vlastníctva na jeho debut nebol z ríše možnosti, ale keďže budúcoročnej veľké okno Air Max zdalo bežnejšie, ten koná určitých rudeboy mystika. Ak ste niekedy videl nejaké staršie dieťa párovanie tejto obuvi s Chipies, alebo taktovaný pár na "Dance energie" ako nejaký chalan predstieral, že do Oceanic a mal drobné epiphany že jeden deň ste šli na vlastné, že topánky, neboli ste sám. Je to perfektný topánka.

Tam musí byť niečo v duchu 1990, deti, ktorí ešte neboli znovuzrodení potom sú hojdacia čierna na Air Max 90s s pomstou - že a éry Ostatné závidieť kus, Fila F-13. Ale s 90, aké ďalšie čistenie spája deti na ulici v Mckenzie krčma everymen, študenti, teniska chamtivci a nostalgics? Pre väčšiu univerzálnosť, vzhľad je unisex príliš. To je ľahko zničené príliš - väčšina topánky vyzerajú lepšie s trochou oblečenie. Nie z 90. Treba ostať nedotknuté - prenasledovaný párov sú výbere obuvi pre agentúru chaps tzv Giles, ktorí dali na s bunda Superdry keď ste spĺňajú "cool" klient. Ako sme už povedal, má všestrannosť.

MX pomaranče z roku 2002 mal vzduch infračervené, ale HOA verzie 2003 a začiatkom roku 2006 boli horúce majetku, aj keď si pripomenieme nájsť aj na saleracks - zmeny vo vzduchu bublina veľkosti, praskanie farby a zmenené swooshes sú irelevantné, sú stále double-up materiál, vyzerá ako verzie 2008 k nám. Slušné. Tieto sú stanovené pre vydanie jún, sme bude predávať 'em a budeme dávať vás hlavy o akýchkoľvek zmenách pred ich pokles dátum.


Additional photos
  • Nike infračervené Air Max 90
  • Nike infračervené Air Max 90

Company Information(Nový medzinárodný obchod co ltd)

Company Profile:
Sme obchodná spoločnosť, ktorá veľkoobchody všelijaké značky obuvi, odevov a tašky. >> More

Contact Information

Mailing Address:
111 izba mesyou cesty FJ
Country:
Veľká Británia
Phone Number:
0000000
Fax Number:
Contact person:
Mr Obchod topánky- Send Email Now!