Choose Language Môj účet | zaregistrovať sa | Predaj


Predaj vedie: Nike infračervené Air Max 90Predávajúci je v súčasnosti V režime offline

Nike infračervené Air Max 90
Zobrazenie stránky: 3137
Dátum pridané: 12/11/11
Posledná aktualizácia: 12/11/11
Dátum skončenia platnosti: 12/08/21
Podrobnosti produktu/služby
pre viac information.click stránky http://www.picknice.com http://emsyou.blogspot.com http://www.facebook.com/media/albums/?id=100000026070642 po pár topánky zdá zasiahnutých domov s miestne publikum ako Nike Air Max 90 infračervené žiarenie, sivá, čierna a biela. Napriek polořadovce-pravidelný re-release program (je to Európy ekvivalent chrumkavé biela na bielej Air Force 1?) zasiahne len fever pitch každý a zakaždým, že OK, faux-suede a nylon OK sa znova objaví. Boli sme docela prekvapený, vidieť ho v showroome opäť untampered s - sme predpokladali, že dajú modifikovať ako 2008 je prémia sprievod Air Max v zodpovedajúcej farby, ale nie - tu to je pripravený pre ďalší pokles. Air Max 90 sa zdalo byť obdarený niektoré krásne nalíčenie na jeho uvoľnenie - smrek vápna na UMC tip, laserové modrej, a žien colourways hodnote chromý, ako fluorescenčné ružové a krištáľovo modrého boli skvelé - ale toto bol jeden, prináša to najlepšie v priekopníckej design. Môže to byť aj Nike definitívne colourway.

Nikto to takhle viac. Vlastníctva na jeho debut nebol z ríše možnosti, ale keďže budúcoročnej veľké okno Air Max zdalo bežnejšie, ten koná určitých rudeboy mystika. Ak ste niekedy videl nejaké staršie dieťa párovanie tejto obuvi s Chipies, alebo taktovaný pár na "Dance energie" ako nejaký chalan predstieral, že do Oceanic a mal drobné epiphany že jeden deň ste šli na vlastné, že topánky, neboli ste sám. Je to perfektný topánka.

Tam musí byť niečo v duchu 1990, deti, ktorí ešte neboli znovuzrodení potom sú hojdacia čierna na Air Max 90s s pomstou - že a éry Ostatné závidieť kus, Fila F-13. Ale s 90, aké ďalšie čistenie spája deti na ulici v Mckenzie krčma everymen, študenti, teniska chamtivci a nostalgics? Pre väčšiu univerzálnosť, vzhľad je unisex príliš. To je ľahko zničené príliš - väčšina topánky vyzerajú lepšie s trochou oblečenie. Nie z 90. Treba ostať nedotknuté - prenasledovaný párov sú výbere obuvi pre agentúru chaps tzv Giles, ktorí dali na s bunda Superdry keď ste spĺňajú "cool" klient. Ako sme už povedal, má všestrannosť.

MX pomaranče z roku 2002 mal vzduch infračervené, ale HOA verzie 2003 a začiatkom roku 2006 boli horúce majetku, aj keď si pripomenieme nájsť aj na saleracks - zmeny vo vzduchu bublina veľkosti, praskanie farby a zmenené swooshes sú irelevantné, sú stále double-up materiál, vyzerá ako verzie 2008 k nám. Slušné. Tieto sú stanovené pre vydanie jún, sme bude predávať 'em a budeme dávať vás hlavy o akýchkoľvek zmenách pred ich pokles dátum.


Ďalšie fotografie
Nike infračervené Air Max 90
Nike infračervené Air Max 90
   

Informácie o spoločnosti (Nový medzinárodný obchod co ltd)

Profil spoločnosti:

Sme obchodná spoločnosť, ktorá veľkoobchody všelijaké značky obuvi, odevov a tašky. >> Viac

Webové stránky URL:

http://www.bridgat.com/sk/u27425Kontaktné informácie

Poštová adresa:

111 izba mesyou cesty FJ

Krajiny:

Veľká Británia

Telefónne číslo:

0000000

Číslo faxu:

Kontaktná osoba:

Mr Obchod topánky- Teraz Odoslať e-mailom!

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

Penelope Chilvers

2. 

Charlotte Prom

3. 

Nylon Camberelle topánky podšívka

4. 

stielka papierového kartónu

5. 

netkanej stielka doska s EVOU

6. 

horúce tavným lepidlom

7. 

Chemické list / Vnútorná podšívka netkanej päte obláčik

8. 

Prúžok stielka doska

9. 

4.0mm sivá vlákniny stielka list pre čistenie stielka Kanc

10. 

Vodotesné vlákniny stielka doska
 
nakupovanie na internete
dámske džínsy
Pánske bundy
športové hodinky
pánske šperky
tanec Topánky
nástenné samolepky
bicyklov Prilby
Mobilný telefón prípadoch


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.